נעים להכיר

השקעות נדל"ן בארה"ב

"כשהתשתית לניהול הדירות שבבעלותי התבססה ולאחר שקיבלתי תשואות יפות על ההשקעה הפרטית שלי, פתחתי ערוץ לניהול נכסים  והשקעות באזור בו אני מתמחה, בעיר סינסינטי אוהיו וביחד עם חברת תיווך נדל"ן Keller Williams הוותיקה והמוכרת וארגוני סיעוד מוכרים נוספים באזור, גייסנו מאות נכסים ודיירים למשקיעים שלנו."

 

כיום חברתינו מונה למעלה מ-40 עובדים ואנו מנהלים כ- 1500 דיירים למשקיעים שונים החל מבתים פרטיים, בנייני דירות ושטחים מסחריים.
השירותים שלנו כוללים : תיווך לקנייה ומכירת נכסים, גיוס דיירים והשכרת הדירות, ניהול שוטף של הנכסים הכוללים תחזוקת מבנים, גביית תשלומים, טיפול בצרכי הדיירים ועוד .

כמו כן לרשותינו קיימים צוותי בניה מוסמכים בעלי ותק, אמינים ומוכשרים עם רישיון שמתמחים בחידוש, שיפוץ ותחזוקה כללית של מבנים ונכסים להשקעה. אנחנו מבצעים את כל סוגי השיפוצים: אינסטלציה, חשמל, חימום, קירור, גגות, חלונות, גיזום דשא, פינוי קרח ובנייה חדשה. 

"אוהד גרופ" השקעות נדל"ן וניהול נכסים הינה חברה שנבנתה בידיים מעבודת שטח .​יזם ומקים החברה מר אבי אוהד המתגורר בסינסנטי אוהיו מספר : 

"בתחילת דרכי בנדל"ן לא תכננתי שזה יהיה תחום העיסוק המרכזי של חיי, רציתי בסך הכל הכנסה פסיבית, כדי להתחיל את ״קרן הפנסיה שלי״.

באותו הזמן הייתה בבעלותי רשת של חנויות ברחבי ארצות הברית.

ככל שהתקדם הזמן וכמות הדירות בהשקעה הפרטית שלי גדלה, החלטתי להקדיש את עצמי לחלוטין לתחום ההשקעות בנדל"ן."
 

הצוות שלנו

אבי אוהד

מר אבי אוהד - יזם ומקים החברה

מתווך נדל"ן מורשה ע"י חברת Keller Williams רשת התיווך הגדולה בעולם

עם ניסיון משנת 2009 בניהול השקעות נדל"ן בארה"ב ובסינסנטי אוהיו בפרט. 

מנהלת תחום דיירים אוהד גרופ

בריטני פולדן - מנהלת תחום יחסי דיירים

מנהלת משרד אוהד גרופ

ג׳וי דיאנדרה - מנהלת המשרד

מנהל צפעול אוהד גרופ

דקוטה הנדורף - מנהל תפעול בשטח

Don’t wait to buy real estate 
Buy real estate and wait :)