חיפוש
  • אוהד גרופ

פחד מההשקעה ראשונה - ממה אנחנו באמת מפחדים? ואיך מתמודדים ....

עודכן: 20 במרץ 2019

פחד מהצלחה שווה לפחד מכישלון, וזה בא לידי ביטוי בכך שאנו רק מריצים מחשבות בראש על מה נעשה, ואיך, אבל נמנעים מלהוציא לפועל רעיונות עסקיים. הפחד שלנו מאוד מהותי, ולפעמים נראה לנו גם מאוד הגיוני, אז הגיע הזמן לשים את המחשבות בצד ול"קפוץ" למים העמוקים .

רוב הפחדים שמנחים אותנו מגיעים מהבית ומסגנון החינוך שקיבלנו. כי, ההורים אמרו לנו שעדיף להשקיע את הכסף בבנק, שהשקעות נדל"ן זה מסוכן, ושהכי כדאי למצוא עבודה מסודרת, אבל בשלב מסוים בחיים שלנו מגיע הצורך להתנתק מדפוסי החשיבה הישנים ולהפעיל חשיבה עצמאית, להעז לחשוב בצורה חדשה - ולשכוח את כל מה שלמדתם.

ועדיין תמיד יעלו ויצוצו פחדים - אז מהם הפחדים שעולים בעת רכישת נכס ואיך נתמודד איתם.


השקעות נדל"ן בסינסינטי אוהיו ארה"ב

איך אני יודע את מצב הנכס לפני הקנייה? 


הבניין לרכישה נבדק ע"י כמה גופים: הגוף הראשון הוא חברתנו "אוהד גרופ" בשיתוף עם "קלר ווליאמס" רשת התיווך הגדולה בעולם. הנכס נבדק על ידי שני סוכנים, לאחר הבדיקה אנחנו ממליצים בחום למשקיע לקבל חוות דעת נוספת מאחת מחברות ביקורת הנכסים home inspection company

שקיבלו את רשיונן לעסוק אך ורק בביקורת של נכסים. חברות אלו בודקים את הנכס בדיקה מדוקדקת מיסודות, צינורות, חוטי חשמל, מערכת חימום/קירור, גג, ארובה מרזבים ועוד.

הבדיקה ניתנת בכמה דרגות לבחירתכם, ובסיומה החברה מעניקה דו"ח מלא ומפורט על מצב הנכס.


איך אדע אם הנכס נקי משעבודים או חובות ?

לפני כל רכישה של נכס אנו משתמשים בחברת נאמנות title company הבודקת את הטאבו עד 40 שנה אחורה. חברת הנאמנות בודקת מי הבעלים של הבניין , אם יש חוב ומה הסכום? האם יש הוראות אזהרה של העירייה או עיקולים על הנכס .

תפקיד חברת הנאמנות לפני סגירת העסקה לספק פוליסת ביטוח לכל החיים, שהנכס נקי וחופשי ולא משועבד לשום אדם ורשום על שמנו. מה שמאבטח אותנו בצורה הטובה ביותר.


מה קורה במידה ודייר לא משלם שכירות ?

עפ"י החוק במדינת אוהיו, על הדיירים לשלם את שכר הדירה בתאריך קבוע עפ"י חוזה השכירות בכל ראשון לחודש, אם תקופת חסד עד לחמישי לכל חודש.

אם דייר לא שילם את שכר הדירה עד לתאריך החמישי לחודש הוא מקבל צו פינוי של שלושה ימים- שבו עליו לעזוב את הנכס או לשלם תוך שלושה Three day notice vacate

אם הדייר לא שילם או לא יצר קשר או לא התפנה ואו לא חתם על הסכם פריסת תשלומים בהסכמת החברה (מונע הוצאות נוספות) העתק צו הפינוי שהוצמד לדלת נשלח לעו"ד והוא קובע תאריך לפינוי בבית המשפט . תהליך מהיר הלוקח בין חודש לחודשיים.

בבואנו לבית המשפט עפ"י התאריך שנקבע על ידי העו"ד אנו עומדים מול השופט ביחד עם הדייר ומצהירים על חובו של הדייר , שיכול או לשלם או להתפנות תוך שבוע, במידה ולא התפנה אנחנו מתקשרים לפקיד בית המשפט bailiff ומפקידים בידיו את מפתחות הדירה לפינוי הדייר , אם הדייר השאיר את תכולתו בדירה, עפ"י החוק באוהיו על הבעלים של הנכס חלה האחריות לפנות את תכולת הדירה, למדרכה הקרובה כדי לאפשר לדייר 24 שעות לאסוף את חפציו . במידה ולא נאספו כל החפצים על בעל הנכס לנקות את השטח.


בתים להשקעה בארה"ב

איך אדע שהנכס רשום על שמי ?


לאחר יום הסגירה, חברת הנאמנות title company לוקחת את המסמכים החתומים על ידי הרוכש ( ומאושרים על ידי נוטריון) לבניין העירייה , משלמת אגרה להקלטת המסמכים בארכיון העירייה. לאחר שהוקלטו המסמכים בעירייה, לעובדי העירייה לוקח בין 3-5 שבועות כדי להעלות את המידע לרשת האינטרנט.
הנכס מושכר כל השנה ?


לא ניתן להבטיח שנכס יושכר כל השנה , ואין חברה שיכולה להבטיח כזו הבטחה. יחד עם זאת כדי להבטיח את איכלוס הנכסים בצורה המקסימילת אנו עובדים בשיטה ייחודית, ובעשור האחרון עסקתי בחיפוש ואיתור ובניית מערכות יחסים עם למעלה מ - 12 ארגונים ללא מטרות רווח אשר מבטיחים את השכירות של הדייר למשך 12 חודשים.

אותם ארגונים, על פי חוק יכולים לחתום על חוזה שכירות שנתי . לאחר 12 החודשים עפ"י נתונים משנת 2009 עד 2019 ומאות דיירים ב 96.4% מחדשים הארגונים והדיירים את חוזי השכירות לשנים נוספות.

הדייר הוותיק ביותר שלנו נמצא בדירה למעלה מ 21 שנים.


"אוהד גרופ" חברת בוטיק בבעלות מקומית, קונה, מוכרת ומנהלת נכסים באזור סינסינטי, אוהיו משנת 2009 עם יחס אישי לכל משקיע ומתמחה בנכסים מניבי תשואה עם היצע רחב של בתים פרטיים, בנייני דירות ושטחים מסחריים. השקעה מניבה בתשואות מבין הגבוהות ביותר בארצות הברית. אנו מתמחים במציאת נכסים להשקעה בזמן מהיר על ידי עבודת שטח וניסיון של שנים,ומנהלים כיום כ- 500 דיירים למשקיעים שונים החל מבתים פרטיים, בנייני דירות ושטחים מסחריים.

התקשרו אלינו לקבלת יעוץ ראשוני חינם ואנחנו נמצא לך את הלוקיישן המתאים ביותר בשבילך!

צרו קשר

28 צפיות0 תגובות